Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Dekupe Nedir?
Bir resmin içerisinden yalnızca istenilen alanın alınarak yapıştırılması işlemine, dekube denir. Resmin içerisinde bulunmakta olan nesne, Adobe Photoshop programının sağlamış olduğu özellik ile ayrıştırılarak, farklı efektler verilmesi sayesinde, görsel zenginliğe kavuşmaktadır.
Dekupe'nin Avantajları Nelerdir?
Fotoğraftaki arka zeminden ayrılan obje, görselliğine kalite kazandırılarak, bröşür, katalog, web sitesi tarzında yerlerde kullanılmaya uygun hale getirilmektedir. Bu işlem, basılı dijital ortamlardaki yayınların tasarımları sırasında yapıldığında, tasarımcıların çok fazla zaman kaybetmesine neden olmaktadır. Çok sayıda ürünün tek tek dekupe işlemine tabi tutulması çok zahmetli bir işlemdir. Dekupeciniz.com bu düzenlemeleri, çok kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.
E-Ticarette Ürün Görselinde Dekupe Yapılmasının Önemi Nedir?
Ticaretin her alanında görsellik her zaman çok önemli bir etken olmuştur. Müşteri davranışlarını etkileyen en önemli etkenlerden biri olan görseller eticarette de en az diğer ticaret türlerinde olduğu kadar önemlidir. Bu sebeple ürünler görselleri olacak fotoğraflar seçilirken ya da hazırlanırken çok dikkatli olunmalı ve bir takım teknikler kullanılmalıdır. E-Ticaret yapan büyük firmaların en çok kullandığı yöntem olan bu yöntem fotoğraflara dekube işlemi yapmaktır. Bu sayede ürünü net bir şekilde gören müşteriler ürünü almak için teşvik edilmiş olacaktır.
Fotoğraf Boyutları Çok Büyük Nasıl Gönderebilirim?
Fotoğraflarınız internet üzerinden yollanamayacak kadar büyük boyutluysa eğer bizimle iletişim kurarak adresimize kargolayabilirsiniz. (Flash Bellek, USB veya DVD) Fotoğraf işlemleri bittiğinde size aynı şekilde geri gönderelim.
Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer?
Ürünler zorluk derecelerine göre kategorize edilmiştir. Ürünleriniz zorluk derecesine göre ve sayısına göre değişiklik göstermektedir.
Send GB Dosya Aktarım Sitesi Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?
www.sendgb.com sitesine giriniz, Fotoğraf dosyalarınızı ekleyiniz, Altında bulunan bölüme mail adresinizi, Altında ki bölümede bizim mail adresimiz olan info@dekupeciniz.com yazıp aktar butonuna basınız.