Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Dekupe Nedir?
Bir resmin içerisinden yalnızca istenilen alanın alınarak ayrıştırma işlemine, dekube denir. Resmin içerisinde bulunmakta olan istenmeyen nesne, Adobe photoshop programının sağlamış olduğu özellik ile ayrıştırılarak, farklı efektler verilmesi sayesinde, görsel zenginliğe kavuşmaktadır.
Dekupe'nin Avantajları Nelerdir?
Fotoğraftaki arka zeminden ayrılan ürün, görselliğine kalite kazandırılarak,billboard bröşür,katalog, web sitesi ,dergi tarzında yerlerde kullanılmaya uygun hale getirilmektedir. Bu işlem, basılı dijital ortamlardaki yayınların tasarımları sırasında yapıldığında, tasarımcıların çok fazla zaman kaybetmesine neden olmaktadır. Çok sayıda ürünün tek tek dekupe işlemine tabi tutulması çok zahmetli bir işlemdir. Dekupeciniz.com bu düzenlemeleri, çok kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.
E-Ticarette Ürün Görselinde Dekupe Yapılmasının Önemi Nedir ?
Ticaretin her alanında görsellik her zaman çok önemli bir etken faktör olmuştur. Müşteri ürün ön izlemesini etkileyen en önemli etkenlerden biri olan görseller e-ticarette de katalog çalışmalarında en az diğer ticaret türlerinde olduğu kadar önemlidir. Bu sebeple ürünler görselleri olacak fotoğraflar seçilirken ya da hazırlanırken çok detaylı düzenli ve bir takım teknikler kullanılmalıdır. E-Ticaret yapan büyük firmaların en çok kullandığı yöntem olan bu yöntem fotoğraflara dekube işlemi yapmaktır. Bu sayede ürünü net bir şekilde gören müşteriler ürünü almak için teşvik edilmiş olacaktır.
Fotoğraf Boyutları Çok Büyük Nasıl Gönderebilirim?
Fotoğraflarınız internet üzerinden yollanamayacak kadar büyük boyutluysa eğer bizimle iletişim kurarak adresimize kargolayabilirsiniz. (Flash Bellek, USB veya DVD) Fotoğraf işlemleri bittiğinde size aynı şekilde geri gönderelim.
Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer?
Dekupe teslim süresi ürünlerin adet sayısı zorluk seviyesine göre ayırılarak dekupe süresi hesaplanır ve müşteriye iletilir.
Send GB Dosya Aktarım Sitesi Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir?
www.sendgb.com sitesine giriniz, Fotoğraf dosyalarınızı ekleyiniz, Altında bulunan bölüme mail adresinizi, Altında ki bölümede bizim mail adresimiz olan info@dekupeciniz.com yazıp aktar butonuna basınız.
Ürün fotoğrafları için sabit bir ücret var mı?
Ne yazık ki, bir listeden kolayca okuyabileceğiniz her şey dahil bir fiyat yoktur. Diğer el işi hizmetlerinde olduğu gibi, fiyat işciliğe bağlıdır. Şekil, renk, boyut, bakımından çok farklı olan çok sayıda farklı ürün olduğundan, bir hesaplama için ürün fotoğrafı için elbette sizden kesin bilgilere ihtiyacımız vardır. Yalnızca resim stilinin türünü, ihtiyacınız olan öğe sayısını ve fotoğraf sayısını bildiğimizde, size ürün başına veya tüm fotoğraf siparişi için bağlayıcı bir fiyat verebiliriz. Sayı ne kadar fazla ise , fiyatta okadar indirime gidilecektir.
Fotoğraflarınızın İnternet için dosya boyutu nedir?
E ticaret standartlarında dosya boyutu, bir fotoğrafın içeriğine ve ayrıntılarına bağlıdır ve web sürümleri için 100kB ile yaklaşık 800kB arasındadır. Az renkli, beyaz bir arka plan üzerinde ve az ayrıntı içeren bir ana konu olan bir fotoğraf, çimen, ağaç ve çiçeklerin olduğu bir manzara fotoğrafından daha az depolama alanı gerektirir.
Tüm ürün fotoğrafları Amazon,Gittigidiyor,N11,Trendyol ve e ticaret satış siteleri ile uyumlu mu?
Evet tabiki uyumludur.istenilen e-ticaret web sitesinin pixel ölçülerinde fotoğraflarınız hazırlanır ve tarafınıza teslim edilir.